БЕРЕЖИ НАЙРІДНІШИХ

07.12.2018 09:14
shadow

Проблема між батьками і дітьми настільки вже розкрита, часто обговорювана, що мені писати про неї було б дуже банально. Та все ж хочу зробити декілька висновків і ще раз привернути увагу молоді до цієї проблеми. Мама і тато — це найрідніші люди. Вони подарували життя і тепер його доповнюють собою. Батьки роблять світ добрішим, яскравішим, усміхненішим. Наповнюють твоє серце радістю, безтурботністю, щирістю. Кожну секундочку з ними потрібно берегти і цінувати, бо батьків ніхто ніколи не в змозі замінити і ми їх не вибираємо. Потрібно дійсно цінувати, бо завтра може бути пізно.
Яскравим прикладом слугує історія однієї дівчинки, яка запізно зрозуміла цінність матері. Обидві часто сварилися і неохоче спілкувалися. Коли мама поїхала в Італію на роботу, юначка була безмежно рада, що свобода, як в житті, так і в квартирі їй гарантована. Говорили тільки по телефону. Пройшов рік, другий. третій...дівчина зрозуміла, що дуже скучає за матір’ю. Попросивши повернутися її на Батьківщину, втратила найцінніше, бо літак розбився, — мати загинула.
Тоді потекли сльози, що несли смуток, жаль, байдужість до краси світу, біль, пекучі іскри, що глибоко прорізали серце. Дочка зрозуміла, що втратила найдорожчу, найріднішу, найлюблячішу людину в світі. Саме мама її розуміла та підтримувала, пробачала і боролася за її місце під сонцем. Мати навчила жити! Після трагедії юначка змінила своє ставлення до світу. Вона почала цінувати кожну мить життя і радіти зустрічі чи знайомству всіма хорошим людям, з якими зіштовхувала її доля.
Чому ми можемо пробачити чи бігти миритися з друзями, недругами чи другою половинкою, а батьків ми залишаємо на другому плані??? Та тому, що батьківська любов і турбота ніколи не будуть у порівнянні з дружбою чи коханими людьми — вони вищі за "просто людські почуття" і нам здається, що завжди нас чекають і ми ще встигнемо прийти. Нехай з’являються сварки, непорозуміння між батьками і дітьми, але в цих, опікунських відносинах, на відміну від всіх інших, не існує зради.
Тому бережи бітька й матір свою, і цінуй кожну хвилину поруч з ними, бо завтра може бути пізно...Любов до батьків приносить щастя, радість у житті, а також підносить вище буденної сірості, окрилюючи твоє серце батьківським теплом.


Оставить комментарий