Покидаючи Неверленд: тіло культового співака Майкла Джексона можуть ексгумувати

Покидаючи Неверленд: тіло культового співака Майкла Джексона можуть ексгумувати

Тіло американського співака Майкла Джексона може бути ексгумоване для проведення ДНК-експертизи у зв’язку з появою нових епізодів звинувачення його у сексуальних домаганнях до дітей та підлітків.

Про це інформує The Sun.

Інтерес до постаті співака знову зріс після прем’єри фільму "Покидаючи Неверленд". У ньому йдеться про двох чоловіків, котрі заявляють, що стали в дитинстві жертвами сексуального насильства з боку Майкла Джексона. Чотиригодинна картина заснована на розповідях Вейда Робсона і Джеймса Сейфчака, яких сам король поп-музики називав своїми "маленькими друзями". Тому інші потенційні постражалі вимагатимуть ексгумації тіла співака для проведення різноманітних досліджень.

Нині йдеться про 11 осіб, які заявили про сексуальне насильство. Їм було від 7 до 14 років, коли їх домагався зірковий співак.

Поки ситуацію не коментують правоохоронці.

ВідеоУ Лас-Вегасі помер тато Майкла Джексона

Йому було 89 років, чоловік хворів на рак, цього місяця він потрапив до шпиталю із загостренням. Джо Джексон пішов з життя в оточенні родини — дружини, дітей та онуків. Він уславився як музикальний менеджер власних дітей — їх у нього десятеро, і більшість стали музикантами.

У Лас-Вегасі помер тато Майкла Джексона
ТСН. Ранок
  • Facebook
  • ВКонтакте
  • Google+
  • Twitter
  • Telegram

Нагадаймо, тим часом члени сім’ї американського покійного співака Майкла Джексона відреагували на вихід документального фільму, в якому виконавця звинуватили в розбещенні малолітніх хлопчиків. Фільм "Залишаючи Неверленд" розлютив і образив родичів співака.

Як повідомлялося раніше, батько Майкла Джексона "хімічно кастрував" сина у підлітковому віці. Таку заяву зробив особистий лікар легендарного співака.


Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/pokadayuchi-nererlend-tilo-kultovogo-spivaka-maykla-dzheksona-mozhut-eksgumuvati-1295628.html”