Новини компаній: «Кернел» купив оператора з найбільшим приватним парком зерновозів

Згідно з повідомленням компанії на Варшавській фондовій біржі, «РТК Україна» володіє 2,95 тис. зерновозами та займає 15% ринку, передає іnterfax.com.ua.

Компанія займає друге місце в Україні за кількістю вагонів-зерновозів після «Укрзалізниці».

«Придбання має не тільки дати приріст EBITDA на $20 млн/рік і захистити компанію від постійно зростаючих витрат на логістику, а й забезпечити безперебійний і ефективний потік зерна з внутрішніх сховищ в порти, оскільки обсяги експорту збільшаться після введення в експлуатацію терміналу TransGrainTerminal в Чорноморському порту», – зауважили в «Кернелі».

З урахуванням оборотного капіталу і чистого боргу, «Кернел» виплатив за купівлю залізничного оператора $49 млн, решта буде погашена при досягненні певних умов.

Довідка:

«Кернел» — найбільший в світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії. Свою продукцію вона поставляє більш ніж в 60 країн світу.


Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/novini-kompanij-kernel-kupiv-operatora-z-najbilsim-privatnim-parkom-zernovoziv”