Відомий активіст та ветеран АТО підірвався посеред міста: з’явилися важливі подробиці


У Одесі у неділю, 24 лютого, в районі селекціонного інституту виявили тіло чолвіка, який підірвався на гранаті – загиблим виявився відомий в місті ветеран АТО та активіст Сергій Барс.


Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у "Фейсбуці" написав радник начальника ГУНП Одеської області Руслан Форостяк.


За даними поліцейського, чоловік зберігав у себе вдома цілий арсенал -ручні гранати різних типів, запали та боєприпаси до вогнепальної зброї.


Відомий активіст та ветеран АТО підірвався посеред міста: з’явилися важливі подробиці


Речник поліції додав, що ветеран посварився із хворою матір’ю та пішов на вулицю, в район селекційного інституту, де приблизно о 23:00 пролунав вибух.


Сусіди чули звук вибуху, але він був не потужний, люди сприйняли його за розрив петарди. Тіло виявили вже вранці.


За попередніми даними, вибухнула РГД-5 в правій руці ветерана, кільце чоловік тримав у лівій.


“Серед знайдених поліцейськими запалів виявлено один з “підрізаною” запобіжною чекою, при застосуванні такого запалу, чека не працює, тож ймовірно в руках у загиблого опинилася граната саме з таким запалом, що і привело до трагедії, але остаточну відповідь на це питання та на інші дасть офіційне слідство, яке триває”, – пише Форостяк.


Відомий активіст та ветеран АТО підірвався посеред міста: з’явилися важливі подробиці


Нагадаймо, 11 лютого в Києві помер ветеран АТО. Тіло чоловіка без ознак життя близько 9:30 ранку виявили перехожі під Індустріальним мостом столиці. У померлого була розбита голова. Він помер до приїзду карети швидкої допомоги. За словами очевидців, в кишені померлого виявили серцеві таблетки.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/02/26/vidomyj-aktyvist-ta-veteran-ato-pidirvavsya-posered-mista-z-yavylysya-vazhlyvi-podrobytsi/”