У Сирії підірвався автомобіль з американськими журналістами, загинув водій-сирієць

Журналісти внаслідок інциденту в Сирії не постраждали

У Сирії на невідомому вибуховому пристрої підірвався автомобіль із журналістами американського телеканала NBC News, загинув водій-сирієць. Про це повідомляє телеканал.

Журналісти не постраждали.

"Ми щасливі, що співробітники NBC не постраждали, проте одного з місцевих водіїв, які працюють із ними, було вбито. Наші найглибші співчуття його родині та близьким", – заявив президент NBC News Ноа Оппенгайм.

У заяві не вказано, де саме стався інцидент.

Війна в Сирії триває із 2011 року. У бойових діях беруть участь урядові війська, опозиціонери, радикальні ісламісти, курди і бойовики "Ісламської держави". У вересні 2014 року операцію проти ІДІЛ розпочала коаліція на чолі зі США. У вересні 2015 року до конфлікту в Сирії приєдналася Росія, у серпні 2016-го – Туреччина.

2 березня 2019 року загони "Сирійських демократичних сил" заявили про початок операції зі звільнення останнього підконтрольного бойовикам ІДІЛ міста Багуз у Сирії. 23 березня у SDF заявили про успішне завершення штурму Багуза.

У Пентагоні вважають, що без постійного військового тиску ІДІЛ зможе за півроку-рік відвоювати території Сирії.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-siriji-pidirvavsja-avtomobil-z-amerikanskimi-zhurnalistami-zaginuv-vodij-sirijets-835926.html”