Аякс – Ювентус: онлайн відео голів матчу Ліги чемпіонів

10 квітня в Амстердамі відбувся протистояння 1/4 фіналу Ліги чемпіонів-2018/19 між місцевим “Аяксом” та туринським “Ювентусом”, гра закінчилася унічию 1:1.

НАРОДНА ПРАВДА пропонує вашій увазі відео голів матчу.

Аякс – Ювентус – 1:1

Голи: Роналду, 45 (0:1). Нерес, 46 (1:1).

Після пропущеного голу “Ювентус” пробував йти вперед, але без результату. Те саме і про “Аякс”. Гра так і завершилася 1:1.

На початку другого тайму “Аякс” дуже стрімко та несподівано зрівняв рахунок – відзначився Давід Нерес.

#AJAJUV #UCL
GOAL! Ajax 1-1 Juventus

Neres equalises for the hosts pic.twitter.com/JHpjk5gcAa

— Chandra Bhanu (@chandrabhanu_) April 10, 2019

Перший тайм матчу пройшов з моментами для обох команд, але господарі були ближчими до взяття воріт. Втім забити вдалося “Ювентусу” – Криштіану Роналду на 45-й хвилині у падіння головою відкрив рахунок – 1:0.

Bullet Header from Ronaldo, look at the power on the ball. My goodness, Juve 1-0.pic.twitter.com/fZaqcMD6Rt

— Hamza (@Ronaldoversesx) April 10, 2019

“Аякс” у попередньому раунді плей-оф, який відбувся на стадії 1/8 фіналу, пройшов переможця Ліги чемпіонів трьох останніх сезонів “Реал” Мадрид (1:2 вдома та 4:1 на виїзді). “Ювентус” спромігся вибити з боротьби ще одного представника столиці Іспанії – “Атлетико” (0:2 на виїзді та 3:0 вдома).

АЯКС – ЮВЕНТУС: ДЕ ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН МАТЧ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

Якщо журналісти та вболівальники згадують про колишні протистояння цих команд, то спершу мова йде про фінал Ліги чемпіонів-1995/96, в якому було зафіксовано нічию 1:1, але у серії пенальті туринці взяли гору 4:2 та завоювали поки що другий в історії трофей у Лізі чемпіонів. Також згадують і протистояння у груповому турнірі-2004/05. Тоді “стара синьйора” перемогла двічі по 1:0.