Тимошенко закликала кандидатів у президенти дотримуватися етики і моралі в ході дебатів

Глава партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що тон і суть переговорів по телефону між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенко в прямому ефірі телевізійного шоу 11 квітня принижують країну, виборців і руйнують високий статус президента і головнокомандуючого.

Про це заявила екс-кандидат в президенти і у відеозверненні на своїй сторінці в Facebook.

"Мене важко запідозрити в симпатіях до когось з двох кандидатів, але це саме той випадок, коли я повинна висловитися. Якою би жорстокою і безжальною не була політична боротьба, потрібно пам’ятати про певні моральні "маркери", за які не можна заступати", — зазначила вона.

Вона зазначила, що українські виборці не повинні спостерігати таку брудну політичну боротьбу між кандидатами, оскільки при вступі на посаду президента, репутація кандидата-переможця в очах громадськості і міжнародних партнерів вже буде зіпсована."Я побачила руйнування статусу посади президента. Я побачила приниження української держави. Я думаю, також, як і я, мільйони українців цього бачити не хотіли. Вибори пройдуть, а нам разом жити в одній країні", — підкреслила глава "Батьківщини".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2019-04-12/timoshenko-prizvala-kandidatov-v-prezidenty-soblyudat-etiku-i-moral-v-hode-debatov/159943”