Тимур Бекмамбетов зніме фільм про розстріл у коледжі Керчі студентом Росляковим

Казахстанський і російський кінорежисер Тимур Бекмамбетов приступив до створення фільму про масовий розстріл у коледжі Керчі, який 17 жовтня 2018 року влаштував студент Владислав Росляков.

Як пише Tjournal, картина, продюсером якої виступає Бекмамбетов, буде у форматі Screenlife — дія фільму завжди розгортається на екранах девайсів у соціальних мережах, у браузерах, на YouTube.

Screenlifer

«Фільм розповість історію не тільки самого Рослякова, але і загиблих, викладачів та учнів, що выжили. Щоб запобігти у майбутньому подібні події, автори фільму хочуть розібратися, як могла статися ця трагедія, дослідити питання безпеки у навчальних закладах, розповісти про життя та проблеми підлітків, на які зазвичай не звертають увагу дорослі», — розповів представник компанії «Базелевс», яка працює над фільмом.

За словами сценариста картини Ксенії Леонової, одну з основних ролей у фільмі буде займати журналіст, який веде розслідування і «не виходить з дому після перелому хребта, весь час жере гамбургери і на всіх бурчить».

Орієнтовна дата виходу фільму поки невідома.

Відзначимо, що «Базелевс» і Бекмамбетов зняли у стилі Screenlife фільми «Прибрати з друзів», «Пошук» і «Профайл». Режисер більш відомий картинами «Нічна варта», «Денна варта», «Особливо небезпечний» та «Президент Лінкольн: Мисливець на вампірів».

  • 17 жовтня у Керчі 18-річний Владислав Росляков підірвав бомбу у їдальні політехнічного коледжу, а потім відкрив безладну стрілянину по студентам і викладачам. В результаті нападу загинула 21 людина, у тому числі сам Росляков, який застрелився у бібліотеці. Понад 70 осіб постраждали.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/28910-rezhiser-bekmambetov-znime-film-pro-rozstril-u-kerchenskomu-koledzhi-kartina-bude-u-formi-screenlife”