«Нарешті ми зустрілись», – Порошенко розпочав свій виступ під час дебатів

Нарешті вперше за три місяці ми зустрілись на одній сцені!


Нарешті ми змогли зібрати на дебати через три довгі тижні, поки команда опонента – Володимира Зеленського – наважиться з’явитися перед українським народом.


Такими словами під час дебатів на НСК «Олімпійський» розпочав свій виступ кандидат на пост Президента України й чинний керівник держави Петро Порошенко.


Трансляцію із НСК «Олімпійський» веде телеканал ZIK.


Президент нагадав, що пан Зеленський ховається від журналістів, опонента та українського народу, і наголосив, що право українського народу – знати, що збирається робити кандидат у президенти воюючої країни, а не члени його штабу, консультанти чи радники. Петро Порошенко наголосив, що для українського народу важливо знати, як перемагати ворога, а не розповсюджувати російські фейки.


Президент України наголосив, що нині країна перебуває перед зовнішніми викликами, які вимагають мужності та сили, міжнародного досвіду.


«Як кандидат у Президенти збирається утримувати міжнародну коаліцію, яку ми крок за кроком будували 5 років?» – поцікавився Президент.


Нагадаймо, Володимир Зеленський під вигуки «Ганьба» розпочав свій виступ на «Олімпійському». Читайте більше тут:


Команди двох кандидатів на президентський пост зустрілися на НСК «Олімпійський» на одній сцені – Петро Порошенко вирушив до сцени, де його зустрів Володимир Зеленський.


16 квітня команди кандидатів у Президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».


Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський». Речник штабу підтвердив: Президент готовий побувати у п’ятницю на двох дебатах.


Як повідомляли, ЦВК дозволила перенести початок дебатів між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським. Згідно з рішенням, початок дебатів між кандидатами в Президенти перенесли з 20:00 на 21:00 у п’ятницю.


Петро Порошенко та Володимир Зеленський під час дебатів на «Олімпійському» відповідатимуть на три питання кожен. Вести дебати будуть журналісти Андрій Куликов та Олена Фроляк.


Нагадаймо, у Зеленського відмовились від дебатів на «Олімпійському» серед глядачів.


Під вигуки «Ганьба» Зеленський розпочав свій виступ на «Олімпійському».


Під час дебатів на Олімпійському стадіоні кандидат в Президенти Володимир Зеленський зізнався, що голосував в 2014 році за Порошенка.Читайте більше новин на тему: дебати


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/19/nareshti_my_zustrilys___poroshenko_rozpochav_sviy_vystup_pid_chas_debativ_1556041”