Росія зняла санкції з Леоніда Черновецького та чоловіка Ольги Фреймут

Уряд Російської Федерації 18 квітня вилучив колишнього міського голову Києва Леоніда Черновецького та ще кількох громадян України із санкційного списку. Відповідні зміни до постанови №1300 від 1 листопада 2018 року опубліковані на російському порталі правової інформації, пише LB.ua.

Окрім Леоніда Черновецького, з переліку прибрали його сина Степана, Володимира Крилова і Володимира Локотка (генеральний директор «Нового каналу» та чоловік телеведучої Ольги Фреймут).

Наразі немає інформації про причини скасування обмежень.

Нагадаймо, що 1 листопада 2018 року уряд РФ запровадив санкції (спеціальні економічні заходи) щодо фізичних та юридичних осіб України. Йшлося про такі санкції, як блокування (заморожування) рахунків, цінних паперів і майна на території Росії та заборона на перерахування коштів (виведення капіталів) за межі Росії.

Наприкінці грудня санкційний список розширили, у нього було 567 фізичних і 75 юридичних осіб.

До слова, восени 2017 року Служба безпеки України оголосила в розшук колишнього голову Києва Леоніда Черновецького. Його розшукують як особу, що переховується від органів прокуратури, та підозрюють за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

У грудні 2015 року Леонід Черновецький повідомив у своєму Facebook, що він побудував дім у Грузії, мешкає у цій країні вже п’ять років, та що він вирішив створити партію «За щасливу Грузію».Джерело статті: “https://zaxid.net/rosiya_znyala_sanktsiyi_z_leonida_chernovetskogo_ta_cholovika_olgi_freymut_n1480390”