Об’єднання РФ і Білорусі: з’явилися цікаві чутки, яку посаду Лукашенку пропонує Путін


З’явилися чутки, що президент Білорусі Олександр Лукашенко нібито отримав від керівництва Росії пропозицію стати прем’єром майбутньої об’єднаної держави.


Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це розповів відомий російський журналіст і громадський діяч Микола Сванідзе в програмі “События недели” на московській радіостанції “Серебряный дождь”, посилаючись на інформацію, яку отримав “з досить високих сфер мінських”.


“Чутки такі. Що в руслі цих переговорів російсько-білоруських про об’єднання триває вплив різноманітний з боку Москви на Мінськ. І прийшла нова пропозиція “батькові” з нашого боку, від Кремля. І там нібито йде торгівля … А саме – що “батька” буде прем’єр-міністром об’єднаної держави”, – розповів Сванідзе.


Також він пояснив, чому Лукашенку не запропонували пост президента у об’єднаній державі.


“Якщо об’єднуються великий і маленький, то природно керівник великого стає головним … Пропонується 6 років. З моменту об’єднання все обнуляється. У чому сенс об’єднання? Все обнуляється! Як мені сказали, йому пропонується на 6 років стати прем’єр-міністром . Але де 6, там і 12 …”, – зазначив журналіст.А тим часом, незважаючи на чутки про швидке об’єднання Білорусі та Російської Федерації, президент Олександр Лукашенко заявив, що його країна не піде на компроміси в питанні суверенітету.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/04/29/ob-yednannya-rf-i-bilorusi-z-yavylysya-tsikavi-chutky-yaku-posadu-lukashenku-proponuye-putin/”