Коломойський відомий як троль, який переховується від правосуддя, – ГнапОлігарх Ігор Коломойський відомий тим, що дуже часто змінює свою думку, а крім того він переховується від правосуддя.


Про це в ефірі на телеканалі ZIK політик і колишній журналіст Дмитро Гнап.


Ведуча поцікавилася, наскільки суспільство буде робити кореляцію між заявами олігарха Ігоря Коломойського і президентом Володимиром Зеленським. У відповідь він зауважив, що Коломойський відомий як троль – це людина, яка дуже часто змінює свою точку зору. Також пан Гнап додав, що олігарх може використовувати «стьоб» над журналістами, як це було в історії з подвійним громадянством.


«Сьогодні Коломойський може сказати одне, завтра – інше. Чому ми зараз обговорюємо заяви людини, які переховується в Ізраїлі від американського та українського правосуддя?» – здивувався Дмитро Гнап.


Як зауважив пан Гнап, його більше цікавлять відповіді, коли Коломойський поверне 5 мільярдів доларів, виведених із Приватбанку, які закривалися податками українців.


«Коли він поверне мільярд доларів, виведений з Укрнафти? Це 6 мільярдів доларів, які були вкрадені у платників податків, через що у нас немає частини нормальних доріг, недофінансована армія, медицина, школи. От це мене найбільше цікавить», – констатував Дмитро Гнап.Раніше ми писали, як Полторака здивувала заява Коломойського про «громадянську війну».


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/kolomoys-kyy-vidomyy-iak-trol-iakyy-perekhovuiet-sia-vid-pravosuddia-hnap/”