На чемпіонаті України зі спортивного орієнтування херсонці вибороли 10 нагород

На чемпіонаті України зі спортивного орієнтування херсонці вибороли 10 нагород

З 8 по 13 травня у м. Чернівці проходив командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Збірна команда Херсонської області, — вихованці Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, — привезли до дому 10 медалей.

По це повідомляє сайт обласної ради.

Абсолютною чемпіонкою змагань стала Олена Капара, яка виборола три золоті медалі у трьох видах: середня дистанція, 3-х етапна естафета, спринт. Також перші місця посіли: Валентин Капара (подовжена дистанція), Валентина Мізернюк та Ірина Васіна (3-х етапна естафета).

Дві срібні медалі завоювала Єлизавета Остапенко у 3-х етапній естафеті та на середній дистанції.

Треті місця — в Анни Капари та Валентина Капари зі спринту.

За умовами Чемпіонату, до змагань допускалися команди до 15 учасників (у будь-якій віковій групі), до 2 тренерів, 1 представник. Кількість команд від території не обмежувалося.

Загалом змагалося 39 команд з різних регіонів. Місце команди в загальному заліку у чемпіонаті України визначалося за сумою балів, отриманих учасниками.

За підсумками Чемпіонату, збірна Херсонської області посіла почесне 19 місце, набравши 172 бали.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/template/novini-khersonshchini/item/41587-na-chempionati-ukrainy-zi-sportyvnoho-oriientuvannia-khersontsi-vyboroly-10-nahorod”