В Японії тестували новий швидкісний потяг – їздить на 360 км/год

Нова модель японського швидкісного залізничного експресу «Сінкансен», який повинен бути введений в експлуатацію в 2030 році, пройшла польове тестування, в ході якого благополучно розвинула швидкість в 360 км/г.


Про це в середу повідомило громадське телебачення NHK, пише УНН.


Відзначається, що японській пресі вперше показали робочу модель, яка отримала назву ALFA-X: місцеві журналісти змогли зафіксувати прибуття потягу темно-сірого кольору на залізничну станцію Моріока на північному сході країни. «Поїзд успішно розвиває швидкість в 360 км/г. Ми зробимо все необхідне для того, щоб його використання було безпечним», – відзначили в залізничній компанії JR East.


Головний вагон ALFA-X має загострений ніс довжиною 16 м. При цьому розробники обіцяють, що хвостовий вагон буде обладнаний ще довшим обтічником – 22 м. JR East має намір протестувати обидва прототипи, а потім визначитися з остаточними параметрами для серійного виробництва. Експреси останнього покоління мають 15-метровий обтічник.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/05/16/v_yaponii_testuvaly_novyy_shvydkisnyy_potyag__izdyt_na_360_kmgod_1572775”