Ціни на цибулю в Україні суттєво знизились

Про це повідомляють аналітики Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

Після встановлення нового цінового рекорду в Україні імпортери миттєво відреагували, та ще з кінця попереднього тижня в Україну вирушили нові партії цибулі з Узбекистану та Єгипту.

«В даних обставинах, вітчизняний ринок потребував суттєвих обсягів цибулі, при цьому вимоги до якості, як правило, не висувалися. Як наслідок, активно продавалася як якісна, так й некондиційна продукція. У зв’язку з цим наприкінці минулого тижня на ринку України утворився досить широкий ціновий діапазон 12-23 грн/кг, виключно в залежності від якості цибулі», — говорять аналітики УПОА.

Слід зазначити, що за максимальними цінами — 21-23 грн/кг — пропонувалася саме вітчизняна цибуля високої якості, але пропозиція такої продукції на ринку була доволі обмежена.

На думку спеціалістів УПОА, у найближчі тижні основним фактором впливу на утворення цін на ринку цибулі буде регулярність поставок імпортної продукції в Україну.

Нагадаймо, в Україні почався сезон збирання озимої цибулі.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/cini-na-cibulu-v-ukraini-suttevo-znizilis”