США офіційно повідомили про додаткові санкції проти Росії

Сполучені Штати оголосили про введення додаткових санкцій проти двох російських компаній, а також навчального центру ЗС Росії, пов’язані з порушеннями прийнятих стандартів нерозповсюдження зброї масового знищення.


Про це йдеться у документі, офіційно оприлюдненому в середу Державним департаментом США у Федеральному реєстрі, повідомляє Укрінформ.


«Було прийнято рішення, що низка іноземних (фізичних та юридичних – ред.) осіб залучені в діяльність, яка гарантує запровадження заходів у відповідь згідно з розділом 3 Закону про нерозповсюдження в Ірані, Північній Кореї та Сирії», – йдеться в документі.


У зв’язку з цим зазначається, що уряд Сполучених Штатів 14 травня цього року запровадив санкції проти російського Навчального центру «Гатчина», де відпрацьовуються пуски ракет; конструкторського бюро Тула, а також машинобудівного заводу «Авангард».


Крім того, американські санкції введені проти десяти китайських компаній, трьох китайських громадян, оборонного підприємства в Ірані, а також п’яти організацій із Сирії.


Проект документа з’явився в реєстрі у вівторок, однак він містив позначку, що офіційно буде розміщений 22 травня у Федеральному реєстрі США.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/05/22/ssha_ofitsiyno_povidomyly_pro_dodatkovi_sanktsii_proty_rosii_1576993”