Бойовий самбіст з Вінниці завоював «європейське срібло»

З 17 по 19 травня у місті Хіхон (Іспанія) проходив чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків. Це вид спорту, який об’єднує борцівську та ударну техніки. Вінниччину у ваговій категорії до 90 кг представляв 22-річний Петро Давиденко, повідомляє Vlasno.info.

Спортсмен родом з Оратова, нині представляє Вінницю, а працює в МНС у Калинівському районі. Незважаючи, що для Петра Давиденка спорт є в першу чергу гарним хобі, він має неабиякі досягнення на міжнародному рівні. Два роки тому вінничанин здобув бронзу чемпіонату Європи, а цього року став бронзовим медалістом Кубку світу у Мінську (Білорусь).

В Хіхоні вінничанин виграв стартові бої за очевидною перевагою – у суперників із Вірменії та Угорщині. В фіналі Петро Давиденко зустрівся із Романом Єгоровим, який представляв країну-засновницю самбо – Росію.

– Петро майже весь поєдинок вів у рахунку. Але наприкінці бою, на жаль, попався на кидок і програв. В підсумку – вагома срібна медаль, – розповів його тренер Іван Нагорняк.

petro davidenko3

Перші два призери отримували путівки на чемпіонат світу з бойового самбо, який пройде восени цього року у Селі (Корея).

– Мій вихованець ще ніколи на виступав на чемпіонаті світу, лише на Кубку планети. Попереду – чотири місяці. Будемо наполегливо готуватися, – наголосив Іван Нагорняк.

Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписутесь на наш Telegram.