Сенат США пропонує збільшити до $300 млн та істотно розширити допомогу Україні в оборонному бюджеті – посольство України

Законопроект набуде чинності після схвалення Палатою представників Конгресу США та підписання президентом Дональдом Трампом

Сенат США запропонував збільшити допомогу Україні в оборонному бюджеті до $300 млн. Про це 23 травня поінформувало у "Фейсбуці" посольство України у США.

"Комітет із питань збройних сил Сенату США затвердив проект закону "Про бюджет США на 2020 рік на потреби національної оборони", яким санкціоновано виділення Пентагону $300 млн для надання допомоги в гарантуванні безпеки України, що на $50 млн перевищує асигнування поточного року", – ідеться в повідомленні дипмісії.

$100 млн має бути спрямовано виключно на летальні види озброєнь, зазначили в посольстві.

Автори документа запропонували розширити напрям допомоги США у зміцненні обороноздатності Збройних сил України через включення в неї коштів берегової оборони і протикорабельних ракет.

Закон набуде чинності після того, як його ухвалять Сенат, Палата представників, а потім підпише президент США Дональд Трамп.


https://www.facebook.com/ukr.embassy.usa/posts/2281317338578152

11 грудня Сенат США підтримав законопроект "Про підтримку свободи в Україні", у якому йдеться про розширення військової підтримки України – надання протитанкового й іншого озброєння, антиартилерійських радарів, безпілотних літальних апаратів та іншого військового обладнання.

У 2017 році США виділили $350 млн на посилення безпеки й оборони України, у 2018-му – $150 млн.

У 2019 році Трамп підписав бюджет Пентагону, який передбачає допомогу Україні на суму $250 млн.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-senat-ssha-proponuje-zbilshiti-do-300-mln-i-istotno-rozshiriti-dopomogu-ukrajini-v-oboronnomu-bjudzheti-posolstvo-ukrajini-985558.html”