США запровадили нові санкції проти Куби


Сьогодні Сполучені Штати вжили рішучих заходів, щоби припинити подорожі із США на Кубу, які приносили дохід кубинським військовим, органам безпеки й розвідувальним службам.


Про це інформує 1NEWS.


Як уточнили в Держдепі, забороняються поїздки на Кубу за програмами освітнього обміну. Крім того, скасовується дозвіл відвідування острова на пасажирських і круїзних суднах, яхтах, а також приватних та корпоративних літаках.


“США вважають, що кубинський режим несе відповідальність за репресії проти власного народу, а також за втручання у справи Венесуели”, – пояснюється в заяві.


При цьому підкреслюється, що режим Мадуро за підтримки кубинської влади продовжує підривати державні інституції Венесуели, а також право народу цієї країни на самовизначення. Крім того, Держдеп звинуватив кубинський уряд у причетності до гуманітарної катастрофи, що виникла у Венесуелі.


Окрема увага акцентується на зусиллях режиму в Гавані “переслідувати, залякувати й ув’язнювати кубинців”, які висловлюються проти влади.


“Сполучені Штати закликають режим припинити репресії проти кубинців, припинити втручання у справи Венесуели та докласти зусиль для створення стабільної, заможної та вільної країни для кубинського народу”,- підкреслили в Держдепі.


Джерело: Укрінформ


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/ssha-zaprovadyly-novi-sankcziyi-proty-kuby.html”