ЦВК не зареєструвала нардепа-втікача Онищенка для участі в парламентських виборах

ЦВК не зареєструвала нардепа-втікача Онищенка для участі в парламентських виборах — фото

Главком

Главком


Центральна виборча комісія відмовила позафракційному народному депутату Олександру Онищенку в реєстрації для участі в виборах в Раду по мажоритарному округу.

Про це повідомили в прес-службі ЦВК.

Центрвиборчком мотивував свою відмову недотриманням вимоги закону про проживання в Україні протягом останніх 5 років.

«Комісія відмовила в реєстрації кандидата в народні депутати України Онищенко А.Р., висунутого Соціалістичною партією України в ОВО № 93, оскільки, зокрема, їм не дотримано вимог Конституції України та виборчого закону про проживання в Україні протягом останніх п’яти років на день проведення позачергових виборів народних депутатів України», — сказано в повідомленні.

Також Центрвиборчком відмовив у реєстрації чотирьом кандидатам у народні депутати в одномандатних виборчих округах (ОВО) у зв’язку з відсутністю деяких документів.

Всього ЦВК зареєструвала 362 кандидата в народні депутати України в одномандатних виборчих округах станом на суботу, 15 червня.

Нагадаймо, 9 червня з’явилася інформація про те, що Олександр Онищенко має намір повернутися в Україну і взяти участь в дострокових парламентських виборах. Пізніше стало відомо, що нардеп-втікач Онищенко подав документи в ЦВК.

За даними НАБУ, Онищенко разом із соратниками продавали газ держпідприємства Укргазвидобування через псевдобіржі, що завдало державі збитків на суму понад 1,613 мільярда гривень.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/cvk-ne-zareyestruvala-nardepa-vtikacha-onishchenka-dlya-uchasti-v-parlamentskih-viborah-50027287.html”