Які враження залишилися у чернівчан після фестивалю Обнова-фест?


16 червня 2019 року у Чернівецькому музеї просто неба пройшов родинний фестиваль «Обнова-фест». Цьогоріч захід присвятили Року сім’ї в Україні та ювілею композитора Володимира Івасюка.

У рамках фестивалю працювали майстерні для всієї сім’ї, ремісниче містечко, ярмарок, «Обнова-ленд», фотозони, вуличний університет, діють декілька сцен тощо. "Погляд" поцікавився у гостей "Обнови" про їх враження від заходу.

Наталія Батракова виконавчий директор Центру громадської активності «Синергія»
На фестивалі «Обнова-фест» цього року я всьоме. Сподобались виступи музичних гуртів як на денній, так і на вечірній сцені, майстер-класи народних майстринь з різних ремесел. Проте осіб, які виготовляють вироби власними руками, було дуже мало. Перші фестивалі все-таки були краще організовані. Заплатити за участь в ярмарку для учасників виходить досить дорого – 400 гривень з однієї людини. Подорожчав квиток, на мою думку, 100 гривень – завищена вартість, і якщо на свято йде велика сім’я, потрібно викласти не малу суму лише за вхід.
Наталія Батракова, виконавчий директор Центру громадської активності «Синергія»

Ігор Кравців музичний журналіст
Дуже гарне місце проведення «Обнови-фесту» – Музей під відкритим небом, панує святкова атмосфера. Завжди на святі багато людей, можна не бачитись зі знайомими місяці чи навіть роки, а тут зустріти їх і поговорити. Я постійно відвідую фестиваль, хіба кілька разів не вдавалось приїхати. Сподобались виступи на вечірній сцені, особливо співачка Toloka, групи «The Doox» і «ФлайZza». Хотілось би бачити кращого хедлайнера на фестивалі.
Ігор Кравців, музичний журналіст

Оксана Драчковська  тележурналістка
Гарна ідея фестивалю, видно розвиток, наприклад, цьогоріч відкрили дитячий майданчик «Обноваленд». Дуже добре, що є буклети та схема проведення всіх заходів, можна легко орієнтуватися в музеї. Не сподобалось, що під час концерту дуже гучний звук, який ускладнює спілкування. Хочеться поговорити зі знайомими, але для цього потрібно було перекричати музику. І ще, як мамі з дитиною на інвалідному візку – важко пересуватися музеєм, дуже мало доріжок.
Оксана Драчковська, тележурналістка

Наталія Машталір майстриня
На «Обнову» я приїхала разом із своїм чоловіком, це вдруге ми на святі. Помітила, що майже всі люди розмовляли українською мовою, також старались дотримуватись чистоти і порядку, на мою думку, організація була хорошою. На фестивалі змогли поєднати релігію, народну музику, поп- та рок-музику, ярмарки та флешмоби. Найбільш колоритним був гурт «Ot Vinta». Приємно було послухати виступ театр-студії «Гердан» із піснею «Червона рута», які відкрили вечірню сцену. Єдиним мінусом була погода – спека неймовірна, але це вже не залежить від організаторів фестивалю.
Наталія Машталір, майстриня

Марія Народова викладач іноземних мов
Я вперше на фестивалі, прийшла з друзями на «Обнову» заради вечірньої сцени. Це хороша можливість послухати українських виконавців та їхні пісні, які дуже люблю. Найбільше мені запам’ятались групи «The Doox» і «Ot Vinta». Звичайно, море емоцій отримала від спільного виконання «Червоної рути». Святковій атмосфері також додає локація, хоча і живу у Чернівцях, раніше ніколи не бувала в Музеї просто неба.
Марія Народова, викладач іноземних мов

Опитувала Тетяна ЯЦКО


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/chernivtsi/yaki-vrazhennya-zalishilisya-u-chernivchan-pislya-festivalyu-obnova-fest-373484”