“Паспортний план” на Донбасі обговорять на саміті ЄС у Брюсселі

Лідери держав і урядів країн-членів Європейського Союзу на саміті в Брюсселі також мають закликати РФ звільнити українських моряків.

Про це повідомляється на сайті Європейської Ради.

Зокрема, Європейська Рада обговорить останній розвиток подій та ситуацію на сході України та в Азовському морі. Зустріч лідерів ЄС також ознаменується п’ятою річницею з часу збиття літака малазійських авіаліній рейсу MH17, в результаті чого загинуло 298 осіб.

“Слід очікувати, що лідери закличуть Росію звільнити захоплених українських моряків та забезпечити вільне проходження через Керченську протоку. Також очікується, що вони висловлять найбільш серйозну стурбованість видачею Росією паспортів в Донецькій і Луганській областях України, що суперечить духу і меті Мінських угод”, – наголошується у повідомленні.

Нагадаймо, що президент Володимир Зеленський під час зустрічі з очільником Європейської ради Дональдом Туком підтвердив інформацію про те, що саміт Україна-ЄС відбудеться 8 липня у Києві.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/pasportnyj-plan-na-donbasi-obgovoryat-na-samiti-yes-u-bryusseli_1005178.html”