Віталій Сич заявив, що видання «Новое время» змінює бренд

Головний редактор журналу «Новое время» Віталій Сич повідомив, що видання змінює бренд і переходить на «НВ».

Віталій Сич заявив, що видання «Новое время» змінює бренд
Віталій Сич заявив, що видання «Новое время» змінює бренд

Про це 21 червня він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Новое время трохи змінює бренд і переходить на НВ. Це питання назріло вже якийсь час назад і тепер ми це зробимо. Якщо ви помітили на сайті і обкладинці журналу вже немає слів Новое время, є тільки НВ», – сказав Віталій Сич.

Він також розповів, що «Радіо НВ» не назвали «Радіо Новое время» через те, що 80% ефірів на радіо проводять українською. За його словами, «мовити українською та називати себе в ефірі російською – звучить недобре».

«Відповідно, у нас виникло питання існування двох брендів – НВ і Новое время. Нам потрібен один зонтичний бренд для всієї компанії, і це буде НВ. І ми все більше будемо переходити на українську, тому російські слова в бренд не надто зручні», – наголосив пан Сич.

Крім того, він додав, що зміст і сенс видання – не змінюються.

Нагадаймо, наприкінці вересня 2017 року стало відомо, що компанія Dragon Capital, у портфелі якої вже є українські медіаактиви – журнал і сайт «Новое время», завершила угоду з придбання ТРК «Радіо Ера». Нову радіостанцію «Радіо НВ», яка була переформатована з «Радіо Ера», запустили в ефір 12 березня.

2 серпня 2019 року в серпні «Новое время» запуств цифровий формат журналу, який замінив застарілу PDF-версію.Джерело статті: “https://detector.media/rinok/article/168319/2019-06-21-vitalii-sich-zayaviv-shcho-vidannya-novoe-vremya-zminyue-brend/”