80 років в’язниці: у США пояснили, що загрожує Фірташу після екстрадиції

Українському олігарху Дмитру Фірташу, якщо його екстрадують у США, загрожує там понад 80 років в’язниці із конфіскацією майна.

Про це в інтерв’ю "Голосу Америки" повідомив американський юрист, партнер юридичної фірми Arnall Golden Gregory LLP Джин Берд. За його словами, Фірташа звинувачують у відмиванні грошей, у порушенні так званого "закону Ріко" — про організації, що діють під впливом рекету і корупції, а також у спробі порушити закон про корупцію за кордоном.

"З технічного боку, це понад 80 років ув’язнення — це просто ґрунтуючись на розрахунках. Плюс прокурор просить про конфіскацію всіх його активів", — розповів Берд.

Новини
США не звинувачували олігарха? Захист Фірташа виступив із гучною заявою

Втім, юрист зазначив, що США можуть змінити обвинувачення, якщо Фірташ погодиться на співпрацю.

Дмитро Фірташ

Дмитро Фірташ

Радіо Свобода

"Фірташ добре знайомий з різними фінансовими угодами, в які залучені топ-політики різних країн, зокрема України і Росії. Тому можливо, що він має інформацію, яка може зацікавити Сполучені Штати. Тому для нього завжди є можливість співпрацювати і укласти угоду про визнання провини, — де він надасть цю інформацію в обмін на зміну звинувачень", — зазначив Берд.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 25 червня Верховний суд Австрії погодився екстрадувати Фірташа у США за запитом американського Мін’юсту.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/80-rokiv-vyaznitsi-u-ssha-poyasnili-scho-zagrozhue-firtashu-pislya-ekstraditsii.htm”