Зеленський банально попався. Клімкін оприлюднив “примітивну пастку” Росії


Міністр закордонних справ України відповів на звинувачення президента України Володимира Зеленського у зриві питання повернення в Україну захоплених Росією моряків.Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він написав на власній сторінці у Facebook.


У відповідь Зеленському Клімкін опублікував дві дипломатичні ноти, про які йшлося у відеозверненні зеленського.


“Перша – російська пастка, до речі досить примітивна, друга – наша відповідь, яка викриває приховані мотиви РФ. Хоча, чому приховані? Росія і не приховує, що не хоче виконувати рішення Міжнародного трибуналу з морського права. Замість цього вона: а) вимагає від нас визнати, що наші моряки могли вчинити злочин, б) схиляє нас до визнання правомірності судового процесу над ними за російським законодавством, в) запрошує прогнутися перед кримінально-процесуальним кодексом РФ, а заразом і опосередковано визнати окупацію Криму”, – зауважив Клімкін.


За його словами, Росія без проблем може завершити усі внутрішні процеси, необхідні для звільнення моряків, в тому числі у рамках діючих і для РФ, і для України багатосторонніх документів.


“Пастка була підготовлена для наших моряків, для нашої юридичної та дипломатичної команди, для керівництва країни. На жаль, схоже, що хтось в Офісі Президента банально попався. Повестися на російський дипломатичний розвод – це зганьбити моряків, які вже 6 місяців перед російським судом з гідністю наполягають, що Росія не має права їх судити. А потім з покорою сподіватися, що російський суд, найгуманніший у світі, обов’язково нам їх поверне”, – наголосив міністр.


Клімкін ще раз наголосив: рішення Міжнародного трибуналу однозначне і Росія зобов’язана негайно і безумовно звільнити моряків і кораблі.


“Викладена у нашій ноті аргументація – це позиція, яку ми спільно з міжнародними партнерами відстоюємо з першого дня після їх захоплення. Політично і в міжнародних судах. Кому не подобається, може спробувати її змінити. А якщо хтось хотів гарантувати собі комфортні зустрічі в Осаці – не вийде. Ми робимо усе, аби ці зустрічі були в першу чергу результативними і Росія пояснила світові, як вона виконає свої міжнародні зобов’язання і поверне українських моряків додому”, – пояснив свою позицію міністр.


Зеленський банально попався. Клімкін оприлюднив “примітивну пастку” Росії


Зеленський банально попався. Клімкін оприлюднив “примітивну пастку” Росії


Зеленський банально попався. Клімкін оприлюднив “примітивну пастку” Росії


Зеленський банально попався. Клімкін оприлюднив “примітивну пастку” Росії


Нагадаймо, 27 червня президент України Володимир Зеленський звернувся до Володимира Путіна з вимогою повернути захоплених в полон українських моряків, звинувативши МЗС України у недостатній комунікації з Кремлем у питанні повернення українських моряків, а також закликав Путіна повернути захоплених моряків.


раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що його відомство мало повноваження без погоджень з президентом направляти відповідь на російську ноту щодо суду над полоненими українськими моряками.


Напередодні Росія назвала умову, за якої згодна повернути Україні полонених моряків. РФ видасть Україні захоплених моряків, якщо наша держава гарантує, що їх будуть судити за російськими законами.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/06/27/zelenskij-banalno-popavsya-klimkin-oprilyudniv-primitivnu-pastku-rosiyi/”