“У вас зв’язок немає”. Співачці Лоліті поставили жахливий діагноз у Німеччині


Днями знаменита співачка Лоліта Мілявська, яка має проблеми зі зв’язками, звернулася до закордонних лікарів. Результат огляду шокував зірку.


Про це повідомив “Співрозмовник”, передає НАРОДНА ПРАВДА


“Я була в Німеччині на прийомі у дуже хорошого фониатра. Оглянувши мене він сказав: “У вас зв’язок немає!” Виявляється, їх уже давно й не було. Вони стираються, тому що я 35 років співаю вживу!” – розповіла Лоліта, слова якої передає видання.


Втім, медики заспокоїли співачку. “Цей лікар мені потім сказав: “Ти будеш співати, тому що такі приклади у світі є!” Виявляється, це фізіологічний процес, який ніяк не зупинити”, – зазначила зірка.


Європейські лікарі рекомендували Лоліті менше розмовляти. Знаменитість прислухалася до медиків. Перед концертами Мілявська намагається берегти голос. А ще вона повністю відмовилася від караоке.


Нагадаймо, російська співачка Лоліта Мілявська, якій заборонено в’їзд в Україну, похвалилася тим, як співає її мати — Алла Нікіфорова.


Раніше Лоліта заявила, що вважає анексію Криму щастям.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/06/28/u-vas-zv-yazok-nemaye-spivachtsi-loliti-postavili-zhahlivij-diagnoz-u-nimechchini/”