Киян попередили: забруднення повітря щоліта «зашкалюватиме»

Киян попередили: забруднення повітря щоліта «зашкалюватиме»
Основна порада киянам – в спекотну пору в місцях максимального розміщення автотранспорту краще не перебувати


У Києві в літній період буде зберігатися високий рівень забруднення повітря, людям рекомендують уникати місць масового скупчення автотранспорту.


Про це сказав начальник головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан в ефірі ObozTV.


Він розповів, які категорії людей найбільше схильні до ризиків для здоров’я.


«У групі ризику діти, літні люди, вагітні, а також люди з хронічними захворюваннями, в першу чергу – легень, з бронхіальною астмою. Їм не рекомендується знаходитися в спекотну пору в місцях скупчення автотранспорту. Що стосується парків, скверів, територій житлової забудови, де є недопуск автотранспорту, повітря там абсолютно відповідає стандартам», — повідомив Рубан.


За його словами, основна порада киянам – «в спекотну пору в місцях максимального розміщення автотранспорту краще не перебувати».


Раніше вчені попередили про смертельну спеку в світі у цьому році. Фахівці зазначають, що причиною аномальної спеки стали дві області високого тиску поруч з Гренландією і над північно-центральною Європою. Вони блокують доступ циклону, який міг би охолодити повітря, і пропускає гарячі маси з іспанської та африканської пустель.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/kyiv/news/kiyan-poperedili-zabrudnennya-povitrya-shcholita-zashkalyuvatime--605802.html”