Климпуш-Цинцадзе заявила, що приблизно 40 хвилин чекала пропуску на саміт Україна – ЄС, але її не пустили. Відео

Климпуш-Цинцадзе не пустили на саміт

Причиною такої ситуації чиновниця вважає ймовірні дії прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

"У мене є підстави вважати, що це була неформальна комунікація між прем’єром і Офісом президента. Вони вирішили мене викреслити з делегації. Я це розцінюю як саботаж прем’єра й Офісу президента. Я не надала належної уваги його словам на закритій частині засідання уряду в п’ятницю і розумію, що саме з його ініціативи це могло відбутися", – сказала вона.

Климпуш-Цинцадзе також повідомила, що не спілкувалася особисто із президентом Володимиром Зеленським.

"Ми спілкувалися лише в офіційному листуванні за підписом [глави Офісу президента Андрія] Богдана. Мій безпосередній візаві – єврокомісар [Йоганнес] Ган тут на саміті. Думаю, що він мене там чекав", – заявила віцепрем’єрка.

Саміт проводять 8 липня в Києві в Маріїнському палаці. На ньому обговорять питання безпеки, пріоритети політичних, економічних і соціальних реформ, стан імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

За інформацією "Європейської правди", Євросоюз очікував участі Климпуш-Цинцадзе в саміті. За даними джерел видання, сьогодні розглядали можливість участі Климпуш-Цинцадзе в саміті. Міжурядові договори на зустрічі підписуватиме перший віцепрем’єр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-klimpush-tsintsadze-zajavila-shcho-blizko-40-hvilin-chekala-propusku-na-samit-ukrajina-jes-ale-jiji-ne-pustili-video-1100436.html”