Дестабілізація відносин українців та поляків це історична технологія НКВД і ФСБ - Володимир Тесля

Марш польських націоналістів у Вроцлаві — черговий прояв гібридної війни, яку Росія веде проти України.


Про це на сторінці в Facebook написав голова Всеукраїнського Патріотичного руху "Гідність нації" Володимир Тесля.


На його думку, спроби Кремля посіяти ворожнечу між польським та українським народами мають "системний і спланований характер".


"Хочу подякувати міській владі Вроцлава за адекватну реакцію на так звані "антиукраїнські провокації". Українському суспільству і МЗС варто брати приклад з польського боку і рішуче протидіяти спробам Москви розіграти в Україні "антипольський шабаш". Говорячи про переваги може лише той, хто усвідомлює причини і наслідки дій", — пише Тесля.Він також закликав істориків долучитися до розкриття правди про те, як НКВД і його наступники в особі КДБ і ФСБ штучно дестабілізують польсько-українські міжнаціональні та міжнародні відносини.


Раніше в польському Вроцлаві десятки націоналістів влаштували марш, метою якого було "вшанувати пам’ять чоловіків і жінок, молодих і старих поляків, яких не вбивала і не депортувала радянська влада в Сибір, а яких вбивали українці під час так званого кривавої неділі". Влада Вроцлава зупинили марш менш ніж за годину після його початку — за розпалювання ненависті до українців.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/foreign-policy/2019-07-12/destabilizaciya-otnoshenij-ukraincev-i-polyakov-eto-istoricheskaya-tehnologiya-nkvd-i-fsb--vladimir-teslya/168620”