Новинський: До санкційного списку Росії потрапили саме ті 22 депутати, і я серед них, які голосували за виключення Бойка і Льовочкіна із фракції

Новинський: Бойко і Льовочкін придумали таку кулуарну домовленість

Народний депутат від Опозиційного блоку Вадим Новинський розповів у авторській програмі засновника видання "Гордон" "В гостях у Дмитра Гордона", що в санкційний список Росії потрапило 22 депутати, які голосували за виключення із фракції Опозиційного блоку в парламенті нардепів Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна.

Відповідаючи на запитання, за що він потрапив до російського санкційного списку, Новинський сказав: "Ця історія відбулася 25 грудня – після того як усупереч усім внутрішньопартійним документам, домовленостям та статуту партії, Бойко і Льовочкін пішли на об’єднання з партією "За життя".

"Це, ще раз повторюся, стало порушенням усіх наших статутних документів та внутрішньопартійних домовленостей, тому що тільки з’їзд міг дати згоду на такі дії. Ні з’їзду не було, ні політради партії – вони придумали таку кулуарну домовленість. І тим самим, я вважаю, порушили зобов’язання перед своїми виборцями, оскільки виборці Опозиційний блок вибирали... Ні, ми знали, що якісь переговори тривають, але не очікували, що вони будуть діяти так грубо", – заявив Новинський.

За його словами, в Опозиційного блоку "не було іншого виходу, окрім як виключити Льовочкіна і Бойка з фракції – за зраду інтересів виборців, оскільки вони пішли в іншу партію, і за порушення внутрішньопартійних документів".

"За місяць нас занесли до санкційного списку. Туди потрапили саме ті 22 депутати, які голосували за виключення Бойка і Льовочкіна", – додав нардеп.

Новинський: Чи думав я коли-небудь відсторонитися від суєти бізнесу й у священники податися? Усяке може бути. Читайте повний текст інтерв’ю

9 листопада 2018 року Бойко і позафракційний нардеп Вадим Рабінович у Верховній Раді підписали угоду про об’єднання опозиції та створення "Опозиційної платформи – За життя". 20 листопада нардеп Олександр Вілкул оголосив про виключення Бойка і Льовочкіна із фракції Опозиційного блоку. Головою цієї парламентської фракції став Новинський.

25 грудня 2018 року уряд Росії розширив перелік українських громадян і організацій, щодо яких введено санкції. Перелік фізичних осіб було доповнено 245 прізвищами. Уперше під російські санкції потрапили депутати Верховної Ради від Опозиційного блоку.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-novinskij-v-sanktsijnij-spisok-rosiji-potrapili-same-ti-22-deputati-i-ja-v-jih-chisli-jaki-golosuvali-za-vikljuchennja-bojka-i-lovochkina-z-fraktsiji-1120105.html”