Журналіст звинуватив кандидата у депутати Павлика у благодійності за "невідомий рахунок"

За ініціативою кандидата в народні депутати по мажоритарному округу №216, самовисуванця Віталія Павлика у житлових будинках Дарницького району замінили поштові скриньки,про це писав у своїй заяві до Нацполіції інший кандидат у народні депутати Андрій Юсов.


В той же час журналіст Андрій Булгаров звернув увагу на невідповідність кошторису виконаних робіт статкам Віталія Павлика, про що написав на своїй сторінці у "Фейсбуці".


За підрахунками журналіста, кандидат витратив на роботу з виборцями суми у сотні разів більше зазначених у його майновій декларації. За підрахунками Булгарова, середньомісячний бюджет родини Павлика становить біля 92 тисячі гривень. А загальна вартість поштових скриньок, що були встановлені у 750 будинках на окрузі, складає 6 млн гривень, без монтажу і доставки.


На думку журналіста, Павлику в незаконний спосіб допомагає діючий народний депутат по 216-му округу Олександр Супруненко, з яким кандидата пов’язують давні ділові стосунки.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/elections/2019-07-18/jurnalist-obvinil-kandidata-v-deputatyi-pavlika-v-blagotvoritelnosti-za-neizvestnyiy-schet/169147”