Чиє декольте красивіше: битва образів принцес Йоркських – Беатріс і Євгенії

Чиє декольте красивіше: битва образів принцес Йоркських – Беатріс і Євгенії

Вже не для кого не секрет, що старша принцеса Беатріс, нещодавно змінила команду стилістів, які тепер відповідають за образи для її світських і повсякденних виходів.

Ми побачили одразу, як змінилася принцеса. Тепер вона носить елегантні сукні довжини міді, блузки з досить відвертою лінією декольте і туфлі на шпильках, замість сліпонів, які любила раніше.

Принцесса Беатрис и Эдоардо Мопелли Моцци

Принцеса Євгенія – молодша, але вже заміжня сестра Беатріс, вчора теж порадувала публіку дуже красивим аутфітом. Вона відвідала Вестмінстерське абатство, де відбувся захід, організований в рамках дня боротьби з сучасним рабством. Принцеса була присутня там, як співзасновник колегії з боротьби з рабством, разом з послом США Джоном Річмондом.

Принцесса Евгения

Одягнена Євгенія була в смарагдову сукню з квітковим принтом від бренду Alice + Olivia, вартість такого вбрання складає 627 фунтів і нюдові туфлі-човники на підборах від Jimmy Choo.

Принцесса Евгения

Образ вийшов неймовірно свіжий і гарний, його вже встигли обговорити шанувальники принцеси на її сторінці в Instagram, де Євгенія оприлюднила кілька знімків з заходу.

Чиє декольте має кращий вигляд?

Фотогалерея Образи принцес Беатріс і Євгенії Йоркських (20 фото)


Джерело статті: “https://tsn.ua/lady/news/obschestvo/chiye-dekolte-krasivishe-bitva-obraziv-princes-yorkskih-beatris-i-yevgeniyi-1380909.html”