Апеляційний суд не задовольнив скаргу Зайцевої та Дронова

Харківський апеляційний суд не задовольнив апеляційні скарги Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, засуджених за смертельне ДТП в центрі Харкова, передає УНН.

Таким чином, вирок Київського райсуду залишився в силі — 10 років позбавлення волі кожного.

Як повідомлялося раніше, сьогодні в Харківському апеляційному суді проходило розгляд апеляційних скарг Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, представлені на вирок Київського районного суду міста Харкова.

Захист Зайцевої просила суд пом’якшити покарання своєї підзахисної до 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 2 роки, а також звільнити її від відбування покарання, визначивши випробувальний термін.

А захист Дронова — виправдати його і закрити кримінальне провадження щодо нього.

Нагадаймо, резонансне ДТП сталося 18 жовтня 2017 року в центрі Харкова. Тоді позашляховики під керуванням Олени Зайцевої та Геннадія Дронова зіткнулися на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова. Після зіткнення Lexus Зайцевої викинуло на пішоходів, в результаті чого загинули шість осіб.

Суд визнав Зайцеву і Дронова винними у скоєнні смертельного ДТП та призначив покарання обом у вигляді 10 років позбавлення волі.

Після цього Зайцева і Дронов подали апеляції.Джерело статті: “http://povin.com.ua/222805-14-08.html”