Спальний мікрорайон Києва струсонув потужний вибух: перші подробиці

У Подільському районі Києва місцевих жителів розбудив потужний вибух.


Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Dtp.kiev.ua”, у столиці на вулиці Данченка пролунав вибух на будівництві паркінгу.


У неділю, 18 серпня, вранці в Києві прогримів потужний вибух.


Про це на своїй сторінці в Instagram повідомляє dtp.kiev.ua.


Інцидент стався о 04:20 ранку на вул. Данченка.


“Вибух розбудив весь мікрорайон, за попередньою інформацією, пакет з вибухівкою був закладений у будтехніку, а саме в екскаватор, який розрівнює майданчик під будівництво паркінгу. Нещодавно ця територія належала іншій компанії, яка програла суд, і дана техніка зносила споруди колишніх власників”, – сказано в повідомленні.


Відзначається, що в даний час встановлюються деталі події.


Спальний мікрорайон Києва струсонув потужний вибух: перші подробиці


Нагадаймо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у результаті вибуху на весіллі в Кабулі (Афганістан) загинули 63 особи, поранено 182. Рух “Талібан” заявив, що до даного інциденту непричетний.


Також ми повідомляли, що у лікаря Архангельської обласної лікарні, який лікував постраждалих при вибуху ракети, в організмі знайшли цезій-137. Лікарів не попередили про те, що постраждалі під час вибуху ракети на полігоні були опромінені радіацією.


Також нагадаємо, що 16 серпня, у районі Станиці Луганської завершено обстеження на наявність і вилучення вибухонебезпечних предметів на ділянці місцевості радіусом у 125 метрів від початку зруйнованої ділянки мосту у бік території, контрольованій урядом України. Працівниками піротехнічної служби ДСНС України обстежено площа 2,04 га площі. При розмінуванні було виявлено 197 вибухонебезпечних предметів.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/18/spalnyj-mikrorajon-kyyeva-strusonuv-potuzhnyj-vybuh-pershi-podrobytsi/”