Астрономи показали відео зіткнення комети з Сонцем


Астрономи за допомогою космічного апарату SOHO (Solar and Heliospheric Observatory) отримали відео, на якому можна помітити зіткнення комети з Сонцем. Як повідомляє Space.com, комета з’явилася на радарах 14 серпня, а вже 15 – "загинула", зіткнувшись зі світилом.

На відео можна побачити безліч точок, що світяться, які обертаються навколо Сонця. Праворуч від зірки, зокрема, розташовується Венера, вона дуже яскрава і її легко роздивитися. Ліворуч від центру знаходиться Марс. Приблизно на п’ятій секунді на відео з’являється комета, яка, по мірі руху до зірки, стає яскравішою. Вона рухається прямо на Сонце і незабаром згорає, зіткнувшись з ним.

На думку дослідників, комета є частиною навколосонячного сімейства Крейца (Kreutz Sungrazers), члени якого, як вважається, колись були частиною однієї великої стародавньої комети.

Підписуйтесь на наш "Telegram"-овий канал з новинами технологій та культури.

Раніше повідомлялося про те, що астероїд, який пролетів повз Землю в ніч на Хелловін, насправді є мертвою кометою. Вченим вдалося встановити, що діаметр 2015 TB145 становить близько 600 метрів, і він робить повний оборот навколо своєї осі за п’ять годин.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/astronomi-pokazali-video-zitknennya-kometi-z-soncem-321039_.html”