Виробники смартфонів Xiaomi, Oppo і Vivo разом створять сервіс для передачі даних

Виробники смартфонів Xiaomi, Oppo і Vivo разом створять сервіс для передачі даних
фото Shutterstock

Три великих китайських виробники смартфонів – Xiaomi, Oppo і Vivo – домовилися про створення протоколу для швидкої передачі файлів між смартфонами, схожого на функцію AirDrop на iPhone та інших пристроях Apple. Про це пише The Verge з посиланням на заяву компаній в WeChat.

Система з’явиться в сервісах MIUI від Xiaomi, ColorOS від Oppo і FunTouchOS від Vivo. Сервіс буде використовувати поєднання Bluetooth та Wi-Fi для передачі файлів на швидкості до 20 Мб/с.

Xiaomi, Vivo і Oppo гарантують передачу максимальної кількості призначених для користувача даних різних форматів на максимальній швидкості, при цьому вам не потрібно буде використовувати інтернет-трафік або якийсь додатковий сторонній додаток, вказує ixbt.com.

У повідомленні вказано, що інші виробники смартфонів також можуть приєднатися до ініціативи, на пропозицію вже відгукнулася компанія Realme.

Партнери мають намір запустити бета-версію сервісу до вересня 2019 року.

У липні в ЗМІ з’явилася інформація, що Google працює над своїм аналогом AirDrop під назвою FastShare: для активації сервісу необхідно увімкнути Bluetooth і геолокацію, а також знаходитися неподалік від пристрою передачі. В першу чергу пристрій буде надавати перевагу тим адресатам, які вже відправляли дані на пристрій. Вказавши бажаний пристрій, можна прискорити процес передачі файлів. Також у Google є сервіси Android Beam і Files by Google зі схожим функціоналом.

За даними дослідницької компанії IDC, до середини 2019 року Xiaomi займала четверте місце в світі за постачанням смартфонів (8,9% всього ринку), а Vivo і Oppo ділили п’яте (по 7,4%) – в цілому три компанії займали 23,7% ринку. На першому місці Samsung з часткою в 23%.

Також читайте
Світові поставки смартфонів впали на 2,3%
Світові поставки смартфонів впали на 2,3% 1 серпня 2019, 21:25
У 2020 році кількість випущених 5G-смартфонів сягне 200 млн штук
У 2020 році кількість випущених 5G-смартфонів сягне 200 млн штук 31 липня 2019, 20:30
Виробник смартфонів Meizu знову звільняє співробітників і закриває магазини в Китаї
Виробник смартфонів Meizu знову звільняє співробітників і закриває магазини в Китаї 30 липня 2019, 15:18

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20201022-virobniki-smartfoniv-xiaomi-oppo-i-vivo-razom-stvoryat-servis-dlya-peredachi-danih”