У Франції під час протесту «жовтих жилетів» відбулися сутички, затримали десятки людей

У Франції під час протесту «жовтих жилетів» відбулися сутички, затримали десятки людей

В ході протестів «жовтих жилетів» у Парижі та інших містах Франції відбулися сутички між демонстрантами і силами безпеки, десятки людей заарештовані.

Про це повідомляє AFP.

«Демонстранти зіткнулися з поліцією в Парижі та інших містах», — йдеться в повідомленні.

Як наголошується, в Парижі кілька десятків протестувальників вступили в зіткнення з поліцією біля Тріумфальної арки. Щоб не дозволити демонстрантам дістатися до Єлисейських Полів, поліцейські використовували сльозогінний газ і водяні гармати.

У столиці було заарештовано близько 60 осіб і ще десятки людей в інших місцях, в тому числі в місті Бурж, де також проводиться великий мітинг.

Станом на першу годину дня за грінвічським часом по всій країні налічувалося 32 тисячі протестувальників, з них 8 тисяч — у Парижі.

На акціях протесту задіяно 80 тисяч співробітників служб захисту правопорядку.

Як відомо, у Франції з 17 листопада проходять акції руху «жовтих жилетів». Активісти виступають проти підвищення цін на паливо, урядової податкової політики в цілому і вимагають відставки президента і прем’єр-міністра.

Уряд Франції вже пішов на економічні поступки протестувальникам і відстрочив на рік підвищення цін на паливо, а також наклав мораторій на підвищення протягом зими тарифів на газ і електроенергію.

Фото: АА


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2618317-u-francii-pid-cas-protestu-zovtih-ziletiv-vidbulisa-suticki-zatrimali-desatki-ludej.html”