Трамп назвав себе найжорсткішим з американських президентів у ставленні до Росії

Президент США Дональд Трамп заявив, що веде чи не найжорсткішу політику щодо Росії серед усіх американських президентів.


З такою заявою глава Білого дому виступив у своєму Twitter, пише «Європейська правда».


«Я займаю набагато жорсткішу позицію стосовно Росії, ніж Обама, Буш чи Клінтон. Можливо, навіть більш жорстку, ніж будь-який інший президент», – наголосив Дональд Трамп.


У той же час Трамп продовжує наполягати, що з Росією слід порозумітися. «Я цілком сподіваюся на те, що одного разу у нас знову будуть хороші відносини з Росією», – зазначив президент США.


Дональд Трамп неодноразово заявляв, що вважає свою політику щодо Росії суворою, проте прагне налагодити відносини з російською стороною.


Зокрема, зі схожими заявами він виступав після зустрічі з президентом Путіним у Гельсінкі, після якої його звинувачували у прояві м’якості щодо російського лідера. А також – після відставки глави Пентагону Джеймса Меттіса, який висловлював стурбованість щодо відносин Трампа із такими ворогами США, як Росія.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/01/12/tramp_nazvav_sebe_nayzhorstkishym_z_amerykanskyh_prezydentiv_u_stavlenni_do_1486913”