Суд в Тбілісі відпустив під заставу затриманих екс-бійців батальйону «Донбас»

Тбіліський міський суд змінив запобіжний захід колишнім військовослужбовцям українського батальйону «Донбас», яких затримали 2 грудня 2018 року в Тбілісі за підозрою в незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї.


Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив народний депутат із фракції «Самопоміч» Семен Семенченко


«Тбіліський суд прийняв рішення змінити запобіжний захід українським добровольцям і волонтерам, заарештованим 2 грудня 2018 з обвинуваченням у зберіганні зброї і підготовці «збройних провокацій» під час протестів грузинської опозиції після виборів президента Грузії», – йдеться у дописі.


Нардеп також повідомив, що колишніх бійців батальйону «Донбас» щойно звільнили під заставу.


Нагадаймо, 2 грудня в Тбілісі в готелі «Альянс» було затримано шістьох громадян України та одного громадянина Грузії за підозрою в незаконному придбанні, зберіганні вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин. Семен Семенченко заявив, що частина із затриманих брала участь у бойових діях на сході України в складі батальйону «Донбас».


Серед затриманих колишній грузинський військовослужбовець, який воював в українському батальйоні «Донбас» Лука Чхетія. 4 грудня суд у Тбілісі обрав запобіжний захід у вигляді арешту шістьом затриманим громадянам України за підозрою в незаконному зберіганні зброї.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/02/04/sud_v_tbilisi_vidpustyv_pid_zastavu_zatrymanyh_eksbiytsiv_batalyonu_donbas_1502321”