«Хто замовив Катю Гандзюк?»: правоохоронці посилено охороняють АП від активістівПравоохоронці у посиленому режимі охороняють будівлю Адміністрації президента, під стінами якої сьогодні має проти акція протесту «Хто замовив Катю Гандзюк?».


Про це з місця події повідомляє кореспондент видання ІНФОРМАТОР.Під будівлею АП перебувають сотні правоохоронців, вантажівки для перевезення спецпризначенців та легкові автомобілі поліцейських.В акції зазначається, що о 19:00 активісти прибудуть на Банкову, де будуть вимагати від президента Петра Порошенка відповідей на питання про вбивство херсонської активісти. О 20:30 вони перемістяться на вул. Турівську під офіс ВО «Батьківщина».


«Півроку з дня нападу на Катерину Гандзюк. Три місяці з дня смерті Каті. Тиждень – з дня заяви її батька Віктора Гандзюка щодо причетсності до вбивства Катерини трьох очільників Херсонщини – голови Херсонської облдержадміністрації Андрія Гордєєва, його заступника Євгена Рищука, голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера.


Ми чули багато виправдань, погроз, звинувачень у маніпуляціях, провокаціях та політичних інтригах від ймовірних вбивць. Їх думка нас вже давно не цікавить. Цікавить думка Петра Порошенка та Юлії Тимошенко», – говориться на сторінці заходу.


Нагадаймо, у Тимошенко намагаються виправдати вбивцю Катерини Гандзюк


Фото –


Джерело статті: “https://informator.news/khto-zamovyv-katiu-handziuk-pravookhorontsi-posyleno-okhoroniaiut-ap-vid-aktyvistiv/”