У Польщі відбудеться виставка художніх робіт журналіста Сущенка

11 лютого у Варшаві відкриється виставка малюнків утримуваного в колонії РФ українського журналіста Романа Сущенка

У Польщі відбудеться виставка художніх робіт журналіста Сущенка
У Польщі відбудеться виставка художніх робіт журналіста Сущенка

Про це йдеться на сторінці події у Facebook.

Організатори виставки – посольство України в Польщі та Спілка польських журналістів.

«Посол України в Польщі Андрій Дещиця спільно зі Спілкою польських журналістів сердечно запрошують на вернісаж вистави малюнків українського журналіста українського інформаційного агенства Укрінформ і політичного в’язня Кремля Романа Сущенка, створених у застінках московського слідчого ізолятора у 2016-2018 рр», – йдеться у повідомленні.

У рамках заходу відбудеться дискусія за участі доньки Романа Сущенка Юлії, генерального директора «Укрінформу» Олександра Харченка, посла України в республіці Польща Андрія Дещиці, голови Спілки польських журналістів Кшиштофа Сковронсього, генерального секретаря Спілки польських журналістів Ядвіги Хмєльовської, директора Польської пресової агенції Войцеха Сурмача.

Нагадаймо, Романа Сущенка затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув із приватним візитом. Його звинувачують у «шпигунстві». 4 червня 2018-го Сущенка засудили до 12 років колонії суворого режиму. 8 жовтня журналіста етапували до колонії.Джерело статті: “https://detector.media/community/article/144765/2019-02-11-u-polshchi-vidbudetsya-vistavka-khudozhnikh-robit-zhurnalista-sushchenka/”