Огляд ігрового автомата Aztec Gold

На сьогоднішній день слот «Золото Ацтеків» є слот-автоматом, де успішно використовується новий ігровий движок.

Об этом сообщает Собеседник


У цій грі, Ви відкриєте для себе безліч незвичайних функцій, великих виплат та інших цікавих речей, які повинні зробити гру цікавою. Продовжуйте читання цієї статті, щоб дізнатися про перераховані вище переваги. Звичайно, за назвою, ви напевно здогадалися про тематику гри, яка пов’язана з цивілізацією ацтеків.

На порталі Вулкан 777 відомий слот-автомат «Aztec Gold» має 6 барабанів і підтримує до 7 ігрових ліній. Золото Ацтек грати онлайн безкоштовно можно гральному закладі Вулкан 777. В цій грі є 117649 виграшних способів. Серед багатьох автоматів – цей відеослот не дуже ненажерливий у плані фінансових ризиків і тим не менш, за неї можна отримати великий головний приз, що до 19 200 разів перевищує загальну ставку. На додаток до каскадних реакцій у слоті використовуються грошові ре-спини, символи джокера та символи розкиду Sun Disc, а також можливе збільшення до 7x множників.

Ставки та винагороди

Мінімальна ставка починається від 0,20 одиниць (у вибраній користувачем валюті) і після натискання на кнопку «Спин» барабани починають обертатися. Внаслідок випадання вдалої комбінації користувачеві нараховується виграш.

Ставку можна збільшити до 20 грошових одиниць.

Як було зазначено вище, ігровий автомат «Золото Ацтеків», підтримує до 117 649 бонусних комбінацій. Найбільші нагороди можуть бути в 19 200 разів більшими за ставку. Джекпоти, які випадають зі скаттерів, буде у 1000 разів більше від ставки.

Слот «Aztec Gold» – досить популярний у клубі Vulkan 777/ Волатильність коливається від середнього до високого рівня, в чому можна переконатися на практиці.

Особливості

Передбачається використання барабанів, у яких немає фіксованого кількості символів. Максимальна кількість комбінацій може досягати до 117649 варіантів.

Азартная новинка Aztec Gold Игра удаляет задействованные символы, вводит другие, так что есть шанс, что вам снова выпадут более удачные комбинации, что в наши дни является не частым явлением.

Дикий символ – є частиною Ацтекського Золота і використовуються звичайним чином, як замінюючи символи, що бракують, для виграшу. Символ Скаттер – відсутній.

Сонячний диск є символом розкиду, який можна використовувати для активації 3 бонусних респінов (для цього необхідно зібрати 5 скаттерів). Ви намагаєтеся отримати додаткові скатери на барабанах, якщо активовано ре-спін, який обертатиме лише один барабан. У міру заповнення барабанів скаттери активують множник, що росте. Потім до виграшів застосовуються множники, які множать ставку від 3 до 7 разів. Більші виплати можуть надходити через Mega, Major та Mini Sun Discs, які мають фіксовані значення.

Дикий символ - являются частью Ацтекского Золота и используются обычным образом, как заменяя недостающие символы, для выигрыша. Символ Скаттер – отсутствует.

Солнечный диск является символом разброса, который можно использовать для активации 3 бонусных ре-спинов (для этого необходимо собрать 5 скаттеров). Вы пытаетесь получить дополнительные скаттеры на барабанах, если активирован ре-спин, который будет вращать только один барабан. По мере заполнения барабанов скаттеры активируют растущий множитель. Затем к выигрышам применяются множители который умножают ставку от 3 до 7 раз. Более крупные выплаты могут поступать через Mega, Major и Mini Sun Discs, которые имеют фиксированные значения.

Тематика та дизайн

Тематика: класичний слот, історичний напрямок пошуку стародавніх скарбів загублених джунглях. Зверніть увагу на професійний дизайн ацтекського храму, захованого серед джунглів, де його не можуть знайти протягом кількох століть.

Робочі символи

Спочатку, у списку стандартних символів, є зображення шести королівських осіб. Більш цінні мають зображення: сокола, змії, леопарда та ацтекських богів. Як дикий символ – використовується зображення сонячного диска.

Плюси слота «Ацтекське золото»

  • Цей слот – ви можете поставити максимум на активну лінію.


  • Безліч ліній виплат


  • У цьому слоті є можливість виграти багато грошей


Мінуси «Ацтекське золото»

  • Середня оцінка гравців: 2,80


  • Низький рівень максимальної ставки


У висновку огляду

Слід зазаначити «Золото ацтеків» (Aztec Gold): виглядає солідно, як і раніше це захоплюючий слот з великим потенціалом і декількома гідними функціями.


Источник: Компромат 2.0